MLSÁŠ A PIJEŠ? DOČKÁŠ SE TUKŮ A VAD NA ORGÁNECH

Tento článek půjde rovnou k věci a bez okolků. Nechci ti mazat med kolem pusy, chci, abys věděla, kde všude na tebe číhají pasti v podobě lahodných pochutinek a často tak lákavých drinků. Chci, aby sis díky tomuto článku uvědomila, jak to máš momentálně ve svém životě teď a jestli bys třeba měla zvolnit, ať už v mlsání nebo v konzumaci alkoholických nápojů.

Podcast ke článku:

Řekneme si to na začátku možná trošku tvrdě, ale život někdy vyžaduje, abychom se podívaly realitě do očí zpříma. Nadmíra alkoholu je pro závislé nešťastníky. Při výběru partnera si dávej zvláště na toto velmi dobrý pozor. A v žádném případě se nesbližuj s někým, kdo svůj drahocenný čas tráví rád především v barech a hospodách. Toto je rada nad zlato. A to tvrdím na tom největším možném důkazu jako je vlastní zkušenost ze života. Život s partnerem, ale i s rodičem, jehož život ovládá alkohol, zanechává zlé následky. Duše se obtížně léčí. A ne všechno zahojí čas, jak se říká.

Vzhledem k postavě a udržování krásných ženských křivek je snad jasné, že umělotiny typu průmyslově zpracovaných sladkůstek sladkého i slaného typu jsou uzavřenou kapitolou, které nevěnujeme pozornost a rozhodně toto do jídelníčku nezařazujeme. Nejlépe ani výjimečně. Z výjimečně se totiž záhy stane pravidelně a naše touha a cesta za krásnou postavou je opět jen snem. 

Není zas tak těžké vyřadit ze svého života sladkosti, jednoduše je v obchodech přehlížíme a nenecháme se zlákat. Ideálně do oddělení cukrovinek a pamlsků vůbec nechodíme. Zásadní pravidlo, které ti v tomto pomůže, je nakupovat pouze to, co je na předem napsaném seznamu. Alespoň, co se jídla a pití týká. A co není na seznamu, nenakupujeme. Výsledkem je, že se naučíš ovládat samu sebe, dodržovat režim, ušetříš kalorie a ani nedáš tolik zabrat své peněžence! Tolik výhod najednou přináší jedině promyšlený plán.

Co se týká alkoholu, žena by měla alkohol konzumovat maximálně 4x týdně a to pouze ve velmi malém množství. Pakliže to dokážeš, nepij alkohol vůbec. Já osobně mám třeba období, kdy si ráda dopřeji skleničku vína, potom mám zase období, že víno vůbec nepiji a jednou týdně si dám pivo. Vždy, když vyrazím do restaurace a dám si pivo, je můj strop jedno velké a jedno malé. Většinou se ale k tomuto stropu ani nedopracuji a skončí to u pivka jednoho. Jak dodržet to, že si objednáš jen jedno pivo? Mně hodně pomáhá uvědomění, že jedno pivko je pro vitaminy a imunitu (jak já říkám) a další pivka už jsou pro faldíky po těle. Já nevím, jak ty, ale já chci jen tu první variantu.

Femme fatale rozhodně neleží v lihu. Ani neholduje tvrdému alkoholu. Vůbec pro ni není. Vystačí si jen s vínem, případně má oblíbený jeden drink nebo kojktejl a muž si musí zapamatovat, co pije. Rozhodně jí to není vůbec jedno!

A co si dáváš ty?

Tvoje

Isabela

Sdílet:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *